Info k sezoně 2018

09.04.2018 13:41

Začala sezóna a proto pár základních informací ....

Tréninky probíhají jako vždy v úterý a ve čtvrtek od 16 30 na hřišti FK Rtyně.

Rozpis zápasů je k vidění na vývěsní tabuli tamtéž. V případě, že by jste si chtěli stáhnout rozpis zápasů je dohledatelný ve fotogalerii, nebo v aplikaci můj fotbal.

Platby za každého hráče jsou stejné tj. 1000,- Kč/ osobu a rok. Platbu lze realizovat převodem na účet FK Rtyně ( číslo účtu u p.Hliby ) a nebo hotově rovněž u pana Hliby, platbu lze rozdělit po domluvě na dvě poloviny. Platba je použita na poplatek FAČRu a zbytek pak na náklady spojené s údržbou dresů, hřiště, míče atd. Případné info p. Hliba.

Pro ty co již plánují prázdniny, předběžná informace o letním soustředění, které proběhne ve dnech 30.8 - 2.9. 2018. S největší pravděpodobností jako v loňském roce v kempu Jordán v Opárenském údolí. Podrobnosti a případné změny budou včas vyvěšeny zde.